O Nas

Idea Trading Jam narodziła się przypadkiem w głowach traderów wspólnie spekulujących na rynkach. Powstała mała inicjatywa, do której postanowiliśmy zaprosić innych aktywnych uczestników rynku. Od momentu powstania Trading Jam Session organizujemy darmowe, cykliczne, piątkowe spotkania, opartę o ideę social learningu, która przyjęła się o wiele lepiej niż płatne szkolenia, czy wszelakie internetowe webinary. Współpraca “na żywo” okazuje się o wiele bardziej owocną formą poszerzania wiedzy i doświadczenia.

Pozwala także osiągać lepsze rezultaty na rynkach, dzięki skonfrontowaniu własnych strategii, wiedzy i doświadczenia z innymi traderami. Wierzymy, że dobrzy traderzy zarabiają pieniądze na rynku, a nie na szkoleniach, traktujących o tym jak zarabiać.
Nasze spotkania odbywają się w specyficznej atmosferze, łączącej w sobie profesjonalizm z często niepoprawnym poczuciem humoru, luzu i bez zbędnej powagi.

Edukacja finansowa, na każdym poziomie jest naszym priorytetem. Ewolucja Trading Jam Session, ze względu na olbrzymie zainteresowanie spotkaniami, spowodowała powstanie kanału edukacyjnego na Youtube gdzie wszystkie powstałe materiały edukacyjne dostępne są dla wszystkich za darmo.

 

 

 

 

Bądź na bieżąco