FutureNet vs Rafał Zaorski (TJS), czyli mistrzowie adpaków na sali sądowej.

Rozprawa sądowa pomiędzy FutureNet (BCU Trading), a Rafałem Zaorski odbędzie się 3 września 2019 roku w Sądzie Rejonowym o godzinie 12:10 w sali 475 przy ul. Marszałkowskiej 82 (Śródmieście) w Warszawie. Roman Ziemian będzie zeznawał jako świadek pod przysięgą, a rozprawa jest publiczna i każdy może przyjść i zeznawać przed sądem w sprawie, zapytać o to skąd pochodziły środki. Zapraszamy wszystkich poszkodowanych oraz zainteresowanych.

__________________________________________________________________________

Misją fundacji Trading Jam Session jest szerzenie świadomości ekonomicznej oraz wskazywanie nieprawidłowości na rynku kapitałowym. Nie wyręczamy organów państwowych powołanych do tego, ale jesteśmy jak lekarz pierwszego kontaktu – ostrzegamy szybciej.

W listopadzie Rafał Zaorski opublikował nagranie “Pewna piramida na F…” w którym wypowiada się na temat, znanego na całym świecie schematu tzw. adpaków – zarabianie na klikaniu w reklamy. Takie firmy jak FutureNet na czele stoi Roman Ziemian oraz Stephan Morgernsterm. Z pomocą swoich naganiaczy, czyli różnych influencerów spamujących grupy na Facebooku o zarabianiu online albo nagrywając na instagramie przez manipulację starą jak świat – wypłacanie grubej gotówki z bankomatu i chwalenie budowania pasywnego biznesu jaki można stworzyć w internecie.

Tak jak wśród społeczności Trading Jam już dawno było omawiane, że działalność FutureNet jest wysoko wątpliwa, a DasCoin i FutureCoin jest tylko picem na wodę i służy do marketingu z wykorzystaniem kryptowalutowego boom. W mass-mediach pierwsze ostrzeżenie pojawiło się w marcu br. kiedy portal wirtualnemedia.pl opublikował ostrzeżenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: nie kupujcie tych pakietów, to mogą być piramidy.

Całość artykułu możecie przeczytać tutaj: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/futurenet-i-futureadpro-to-piramidy-ostrzega-uokik-prokuratura-prowadzi-sledztwo

Firmy prowadzą tego typu działalność bazując na najniższych instynktach oraz niewiedzy ludzi: siedzisz w domu, klikasz godzinę dziennie i zarabiasz kupę forsy. Ogłoszenia prowadzą do profilów naganiaczy, których opisaliśmy wyżej, a u nich widzimy życie wolne finansowo, przepych, bogactwo dzięki prostym klikaniom. Tacy frontman najczęściej są wynagradzani prowizją za wprowadzenie nowych członków.

O tym, że jest problem z działalnością firmy FutureNet najmocniej wskazało powstanie grupy na Facebooku o oszukanych przez firmę.

Ludzie na grupie zaczęli się organizować od strony prawnej, ponieważ firma zaczęła mieć coraz większe problemy z wypłacaniem należności z klikane reklamy. Zmiana regulaminów, warunków wypłat, potrącenia prowizji za obsługę – 10% spowodowało lawinę wypłat, a przy typowym ponzi jest to zazwyczaj cios ostateczny, ponieważ wpłaty nowych członków nie wystarczają na pokrycie i piramida się wali.

Na sobotnim live Rafał Zaorski informował wszystkich o rozprawie sądowej , gdzie wszyscy są mile widziani, a szczególnie poszkodowani, którzy będą mogli zadać pytanie Romanowi Ziemianowi, odpowiedzialnemu za całe zamieszanie.

Bądź na bieżąco

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *