Interwencje fundacji

Interwencje są jednym z głównych celów działania fundacji. Stajemy po stronie inwestorów i bronimy ich przed nierówną walką z instytucjami finansowymi, które z założenia mają więcej zasobów na prowadzenie sporów (nie zawsze zasadnych) z osobami fizycznymi. Piętnujemy i nagłaśniamy patologiczne zachowania firm działających w dziedzinie finansów.

Przykład takich działalności, nastawionych na stratę klienta można zobaczyć na nagraniu z jednego z naszych otwartych spotkań, w którym byli pracownicy brokerów odkrywają ich mroczne sekrety:

______________________________________________________________________________

Część materiałów, które pozyskaliśmy w działaniach przeciw naganiaczom pochodzi od Naszej społeczności, która znając rolę statutową fundacji alarmowała Nas o nowych technikach, nazwach firm, które naganiały na nowe “fantastyczne” inwestycję. Dzięki nadesłanym materiałom mogliśmy deptać po piętach większości boiler-roomów oraz na bieżącą informować społeczność. Nagrania zostały opublikowane, aby przestrzegać oraz uświadamiać jak działa cały system stworzony, aby wyłudzić jak największy kapitał:

Przypadek naganiania na debiut firmy TRIVAGO.
Snapchat – naganianie na debiut.
Podobny przypadek jak w materiale powyżej.
Wykorzystanie manipulacji podając akcje PZU jako gwaranta sukcesu.
Firma łowców frajerów nagania na “hedging” podkreślając, że jest absolutna pewność zysku.
Przypadek portalu RYNKI.COM naganiającego na inwestycję
GMO Trading padł w Naszej akcji #NagrajCwaniaka
Bądź na bieżąco