Konferencja “Traderzy dla Traderów” #4 już JUTRO !!!

Już jutro odbędzie się kolejna konferencja z serii “Traderzy dla Traderów”!!!

Pragniemy po raz czwarty zaprosić wszystkich na konferencję z serii “Traderzy dla Traderów ” która odbędzie się 12 maja we Wrocławiu!

Jak zawsze zaproszeni przez nas goście będą praktykami z wieloletnim doświadczeniem. Wykłady przez nich prowadzone pozwolą Wam min. na poznanie ich spojrzenia na rynek, ich strategii czy innych aspektów ich handlu.

Będzie to niezwykła okazja do zdobycia wiedzy, zadawania pytań prelegentom i uczestnikom oraz rozmów kuluarowych.

Wysłuchawszy waszych opinii i próśb konferencja odbędzie się wyjątkowo w sobotę 12 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w sali 1 CKU.

Plan konferencji :
11:00-12:20 Warsztaty – Jacek Kubrak
12:20-13:00 Sesja pytań
13:00-14:30 Przerwa lunchowa
14:30-15:40 Panel Dyskusyjny- Marcin Wenus, Jacek Kubrak, Jakub Kowalczyk
15:40-16:20 Sesja pytań
16:30-18:00 Wykład- Rafał Zaorski
18:00 – Wyjście integracyjne

Jako, że pojawiają się pytania przypominam, że całe wydarzenie zgodnie z wartościami Trading Jam Session jest całkowicie darmowe!!! Nie prowadzimy zapisów, nie zbieramy danych. Przychodzisz i bierzesz udział.
#WiedzaZaWiedzę

Wydarzenie jest organizowane bez udziału jakiegokolwiek brokera, szkoleniowca czy IB !!! Organizują je Traderzy, aby dzielić się wiedzą z innymi Traderami i jednocześnie również się uczyć.

Konferencja organizowana we współpracy z Kołem Naukowym HossaProCapital.

Prelegenci:

Marcin Wenus

Redaktor Naczelny Comparic.pl. Przygodę z handlem zaczął w 2006 roku na GPW , a na rynku Forex handluje już od 2008 roku. Przez lata swojej aktywności na rynkach zdobył bardzo dużo praktycznej wiedzy. Zwolennik technicznego podejścia. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs.
TJS FIGHT z udziałem Marcina:
https://www.youtube.com/watch?v=OMFuBnEqvuY
Nagranie TJS:
https://www.youtube.com/watch?v=6FvcbTseAJ0

 

Jacek Kubrak

Doświadczony inwestor w obszarze opcji, akcji oraz walut, zarówno, jako inwestor indywidualny, jak i instytucjonalny. Jak sam o sobie mówi jest również Traderem. Uczestniczy w rynku finansowym od czerwca 1992 roku. Jest twórcą innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital.

Dla tych co nie są na bieżąco link do nagrania TJS:
https://www.youtube.com/watch?v=cXKk2bHIYtc

 

Rafał Zaorski:

Wschodząca gwiazda apartamentu Złota 44. Na Endomondo można go znaleźć pod nickiem “Forrest Gump” – potrafi godzinami chodzić w kółko swojego apartamentu bijąc przy tym wszystkie rekordy aplikacji. Sprzedawca, który do tej pory jeszcze niczego nie sprzedał. Nie ma prawa jazdy, nie zna się na Analizie Technicznej. Pierwszy, który wypłacił z demo. Słowem człowiek, który zna dwa pojęcia – TANIO i DROGO. Inspiruje go Mirek Handlarz, który nauczył go jak kupować tanio i sprzedawać drogo. Chód widoczny na wrzuconych przez niego filmach, jest pokłosie godzin spędzonych na placach weekendowych wśród wystawionych aut.

Link do głównej strony wydarzenia w portalu Facebook (możliwość udostępniania poza TJS):
Traderzy dla Traderów #4

Tych co jeszcze mają zaległości zapraszamy do oglądania nagrań z wcześniejszych edycji:

Nagrania z Konferencji #3! :
Konrad Ryczko – analityk domu maklerskiego BOŚ:


Paweł Malik – autor bloga gazetagieldowa.pl:

Nagrania z konferencji #1 i #2
Wykłady:

Panele dyskusyjne:

 

Bądź na bieżąco

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *