Praca na realnym rynku: orderbook – futures, Sebastian Dubiniecki, #166 Trading Jam Session.

W najbliższy piątek 9 sierpnia, prelegentem TJS LIVE będzie Sebastian Dubieniecki – profesjonalny trader futures, który w swoim portfolio zawodowym ma zarządzanie biurem traderów. Teraz wystąpi w TJS oraz opowie o realnym rynku, gdzie rządzi orderbook, czyli karnet zleceń, a nie wykres malowany przez bucketshop.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/344911229727161/

Transmisja LIVE.

Dla wielu traderów futures to CFD nie istnieje lub wygląda jak zabawka. Istna piaskownica traderów. Sebastian w trakcie swojego LIVE będzie opowiadał o przewadze udziału na realnym rynku i badanie go od strony realnego popytu/podaży, który widać na karnecie zleceń lub tzw. orderbooku. To nic innego jak stanowiska rozstawione na bazarze, gdzie mamy realny wgląd kto chce kupić oraz kto chce sprzedać. Moment kiedy widać czy wchodzą duże zlecenia oraz jak są wybierane, czyli skupowane albo wypełniane.

W tym wszystkim to nie broker ślizga się po cenach w jedną i drugą wycinając stop lossy, ale realny rynek, gdzie jeśli gdzieś cena nie dojdzie to nie ma wycinek, nie ma rozszerzonego spreadu tłumaczonego, że tak wtedy to było na rynku.

Zrzut z orderbooka 06 czerwca 2019 z godziny 15:54, S&P.
Bądź na bieżąco

Biuro prasowe TJS

Biuro prasowe TJS zajmuje się działalnością informacyjną fundacji i podlega jej rzecznikowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *