Słuchaj radia TJS na żywo

Jakub Mościcki z TJS: Bitmarket.pl działał jak piramida finansowa? – Bitcoin.pl

Portal Bitcoin.pl opublikował komentarz przedstawiciela Fundacji Trading Jam, Jakuba Mościckiego ws. upadku Bitmarketu. Cały artykuł dostępny jest TUTAJ.

Wybrane fragmenty artykułu dotyczące Fundacji Trading Jam:

„Sprawa Bitmarket.pl nadal rozgrzewa społeczność kryptowalut w Polsce. Zaangażowane w jej wyjaśnienie i pomoc poszkodowanym są główne organizacje na rynku cyfrowych walut, takie jak fundacja Trading Jam Session, Polskie Stowarzyszenie Bitcoin czy Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii. Poprosiliśmy o wypowiedź przedstawiciela tej pierwszej – Jakuba Mościckiego.

Spotkanie w TJS

TJS zorganizował już dwa spotkania, które miały pomóc poszkodowanym inwestorom i rzucić trochę światła na sprawę. O pierwszym pisaliśmy tutaj. O drugie, które miało miejsce w tym tygodniu i dotyczyło bezpieczeństwa trzymania środków na giełdach kryptowalut, zapytaliśmy Jakuba Mościckiego:

„Spotkanie w TJS w sprawie Bitmarketu pokazało, jak ważna jest edukacja w sprawie bezpieczeństwa własnych środków w świecie kryptowalut. Jak mantrę można powtarzać zasadę nietrzymania kryptowalut na giełdach, a zawsze znajdzie się ktoś, kto podejdzie nonszalancko do swoich coinów i powierzy je giełdzie w opiekę.”