Słuchaj radia TJS na żywo

#CEL

Trading Jam Session to apolityczna organizacja zrzeszająca Traderów, Inwestorów i Spekulantów. Szerzymy wiedzę na temat funkcjonowania rynków finansowych. Dbamy o właściwy odbiór ryzyka związanego z działalnością na giełdzie. Naszą misją jest szerzenie świadomości finansowej i ekonomicznej w myśl zasady wiedza za wiedzę. Pokazujemy, jak wygląda prawdziwy świat finansów. Tutaj nie ma darmowych obiadów ani złotych grali. Jest za to nieskończona konkurencja między uczestnikami rynku. Świadomość tego jest kluczowa, by zrozumieć istotę spekulacji.

Bronimy interesów naszej społeczności. Pomagamy Traderom, Inwestorom i Spekulantom w starciach z nieuczciwymi brokerami. Zapewniamy darmową poradę prawną poszkodowanym. Walczymy z działalnością piramid finansowych oraz innego rodzaju oszustwami w Polsce. Współpracujemy w tym zakresie z instytucjami i organami państwowymi.

Mądre, świadome społeczeństwo nie ulega tak łatwo fałszywym wyobrażeniom na temat giełdy. Pomagamy tym, których spotkała niesprawiedliwość ze strony podmiotów dysponujących ogromnym budżetem marketingowym oraz armią prawników. Pokażmy, że nie wolno zadzierać z inwestorem oraz klientem w Polsce. W tej walce nikt nie zostanie sam.

Przeczytaj jak narodziła się idea Trading Jam Session.

______________________________

Jak pomóc?

Fundacja Trading Jam Session
Bank BNP Paribas:
51 1600 1462 1800 4657 0000 0001

z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”.